ads-top
ads-top
0
0
0

تنظیمات قالب

         

شکر قهوه ای 500 گرمی

موجود
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)
18,000  تومان
تولید کننده : عطاری گل رخ
کد محصول :
برگشت به مجموعه: گیاهان دارویی
با روش حمل پیک موتوری ، 10,000  تومان
با روش حمل تیپاکس - پس کرایه ، 0  تومان
توضیحات

معرفی محصول شکر قهوه‌ای

امروز تقریبا در اکثر مناطق مدرن و پیشرفته جهان، سالم بودن یک ماده غذایی اهمیت فراوانی دارد و خیلی از کارخانجات با اصلاح مواد اولیه خود، تلاش می‌کنند تا محصولاتی ارائه دهند که با ترندهای روز دنیا در حوزه مواد غذایی و بهداشتی رقابت کند. این درحالی است که در گذشته ظاهر محصولات اهمیتی شاید بیشتر داشت و ارگانیک بودن مواد یا حساسیت‌های فردی کمتر مورد توجه قرار می‌گرفت. محصولاتی مثل کیک‌ها و ویفرهای بدون گلوتن از جدیدترین این اصلاحات به شمار می‌رود که در گذشته به تاثیر آن‌ در سیستم گوارش اهمیت داده نمی‌شد و مشکلاتی را برای فرد ایجاد می‌کرد. یکی دیگر از این اصلاحات در مواد غذایی که موضوع مورد بحث‌ ما است شکر است که امروز نوع قهوه ای، زرد و سرخ آن در بین مردم جا افتاده و خانواده‌های بسیاری با پرداخت قیمت بالاتر حاضر به خرید آن هستند تا بتوانند از ضررهای شکر سفید در امان باشند و زندگی‌ سالم‌تری پیدا کنند.
.
تفاوت شکر قهوه ای و سفید
شکر قهوه‌ای، ماده غذایی شیرینی است که در اصل نوع تصفیه نشده‌ای از همان شکر سفید است. هنگامی چغندر قند یا نیشکر در روند تبدیل به شکر سفید حرکت می‌کند در آخرین مراحل، ماده فرآوری شده به کریستال‌هایی تبدیل می‌شود که پس از شستشو و فیلتر کردن این ماده شکر سفید که ترکیبی تقریبا خالص از نوعی قند به نام ساکاروز است به‌دست می‌آید. ساکاروز یکی از قوی‌ترین شیرین‌کننده ها است که برای ساخت مربا و سایر شیرینی‌جات مورد استفاده قرار می‌گیرد. مشکل ساکاروز یا شکر سفید این است که فرآیند تبدیل شکر خام به شکر سفید باعث می‌شود تا آنچه بدست می‌آید کربوهیدارتی خالص بدون هیچگونه ماده معدنی و مغذی باشد.
به‌دلیل احساس شیرینی فوق‌العاده‌ای که ساکاروز روی زبان ایجاد می‌کند بخش‌هایی از سیستم پاداش مغز فعال شده که باعث می‌شود در طولانی مدت افراد در استفاده از شکر سفید افراط کنند و ماده مغذی کمتری به بدنشان برسد این در حالی است که شکر خام حاوه صمغی به نام ملاس است که خود خاصیتی شیرین‌کنندگی داشته و مملو از فلزات و مواد مغذی و ویتامین‌ها است. به دلیل وجود این صمغ، بدون افزایش ساکاروز، شکر می‌تواند محصولی مغذی باقی‌ مانده و ضرر کمتری داشته‌باشد.

نظرات

برای این محصول هنوز نظری ارسال نشده است.